EXECA - Executive Coaching Academy

Agnieszka Polarczyk-Białek ICF Certified Coach, Mediator biznesowy


Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć i współtwórca projektu AKADEMIA MISTRZOWSKIEGO COACHINGU EXECA. Certyfikowany Coach i członek International Coach Federation. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu wszystko można osiągnąć i zmienić.

Agnieszkę cechuje otwartość, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Pracuje z ludźmi w każdym wieku i z różnym bagażem doświadczeń. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiska liderskich w firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN. Zajmowała się m.in. wdrożeniami dużych, globalnych projektów. Przeprowadziła ponad 1700 sesji coachingowych (indywidualnie i team coaching), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z tytułem mgr inż. Technologii Produkcji. Jest również absolwentką podyplomowych studiów Prawa Pracy i Administracji Uniwersytetu Poznańskiego oraz podyplomowych studiów Mediacji Rodzinnych, Biznesowych i Karnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ponadto ukończyła Studia Zawodowe Coachingu w Krakowie. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z coachingu w  w największych miastach w Polsce, przygotowując uczestników do odważnych zmian w życiu oraz certyfikacji ICF. Specjalizuje się w autorskiej i nowatorskiej metodologii Lean coaching, dotyczącej zmian i wdrożeń w organizacjach.

Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich, m.in.:.skuteczny lider, zarządzanie konfliktem, efektywna komunikacja, budowania relacji, świadomość swoich możliwości, kontrola emocji i radzenie sobie ze stresem. Motto Agnieszki: „Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę”

email: apolarczyk@manufakturaosiagniec.pl        www.manufakturaosiagniec.eu           www.execa.eu