EXECA - Executive Coaching Academy

Piotr Mildner-Coach i Mentor

Coach i Mentor Fundacji Liderek Biznesu, współtwórca projektu  AKADEMIA MISTRZOWSKIEGO COACHINGU EXECA, Absolwent SGGW w Warszawie oraz CSEP w Columbia Business School w Nowym Jorku oraz INSEAD w Paryżu.

Kariera zawodowa prowadziła Piotra przez światowe koncerny w branży chemicznej i farmaceutycznej. Piotr pracował na najwyższych stanowiskach w takich koncernach jak Du Pont de B Nemours, The Dow Chemical, Hoffman La Roche, Boehringer Ingelheim a także w Polpharmie w Polsce, kilku krajach Europy Wschodniej i Zachodniej a także w Azji Centralnej.

Ponad 40 lat pracy w środowisku międzynarodowym to nie tylko możliwość ciągłego zdobywania wiedzy, ale także wzbogacanie własnej osobowości. Umożliwiła to praca z ludźmi reprezentującymi różne kultury, zachowania i wrażliwość. Podczas pierwszego seminarium w Columbia Business School od lat powtarzana jest prawda, że jedynym organem człowieka, który może rozwijać się do końca życia jest mózg. Warunkiem jest jego ciągłe ćwiczenie.

Piotr wierzy, że człowiek się rodzi po to by się uczyć i tworzyć, a także w to, że praca jest siłą napędową do życia. Przekonuje innych, że poznawanie obcych języków jest kluczem do sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym. A poza tym pasja, to ona wieńczy dzieło. Znalezienie jej w sobie jest koniecznością, bo to ona nadaje życiu sens. Ale to co dla każdego z nas jest niezbędne to kontakt z drugim człowiekiem. Nie ważne czy ze starszym czy z młodszym. Stąd przekonanie, że coachem nie musi być ktoś starszy. Często bywa tak, że młodszy staje się przewodnikiem i guru w naszym życiu.

Piotr pisze felietony i książki o etykiecie, interesuje się kulinariami, protokołem dyplomatycznym, muzyką klasyczną, jazzem, rapem i innymi jej gatunkami. Swoją wiedzą, pasjami i doświadczeniem dzieli się na swoich seminariach i spotkaniach, z których czerpie niezbędną energię aby iść dalej do przodu.